Blog

Wszystko o piwie rzemieślniczym

Gdzie na piwo w Warszawie? – pub w centrum

Trudny dzień wypełniony spotkaniami? Wyjątkowo nudne szkolenie? Zmęczenie po zwiedzaniu stolicy? A może okazja do spotkania znajomych? Wtedy w głowie pojawia się pytanie:

Gdzie najlepiej wpaść na piwo w Warszawie?

Na szczęście znamy odpowiedź na to pytanie!

W samym centrum naszej stolicy znajduje się ulica Nowogrodzka. Łatwo na nią trafić, gdyż jest pierwszą równoległą ulicą do Alei Jerozolimskich. Na skrzyżowaniu Alei i ul. Marszałkowskiej wystarczy przejść za wysoki budynek hotelu Novotel. Można tam trafić z drugiej strony – idąc do Nowego Światu, czyli ronda de Gaulle’a – tego z palmą. A pomiędzy: przechadzając się ulicą Kurczą.

Nieważne, którą z dróg wybierzemy: każda z nich prowadzi na rozrywkową ulicę Nowogrodzką. Ale co wybrać na tej ulicy, skoro pubów tu nie brakuje?

Multitap Drugie Dno

Tu znajdziesz wszystko, czego potrzeba Twojemu ciału i duszy. Przyjacielska, luźna atmosfera i spokojne miejsce, by odpocząć. Możesz wybrać ogródek, dobry do obserwowania życia stolicy. Lub też spokojną antresolę lub spokojny stolik w głębi. Znajdziesz tu dania na ciepło i na zimno. Zarówno coś do na drobny głód, przekąskę do piwa, czy całe porządne danie, jak dojrzewany stek.

A nade wszystko: piwo. Multitap to miejsce, w którym króluje piwo. Nie tylko złociste z pianką – ale w najprzeróżniejszych smakach i odmianach. Zarówno z polskich małych browarów rzemieślniczych, jak i topowych zagranicznych. Z nalewaka – a jest ich 16 – jak i z butelki. Także bezalkoholowe i bezglutenowe. Nie brakuje tu także drinków, wina czy cydru. A nawet mocniejszych alkoholi.

Jeśli nadal się wahasz, gdzie wpaść na piwo w Warszawie – zapraszamy na Nowogrodzką do pubu Drugie Dno!Scroll to top