Oferta Eventowa

Zorganizuj imprezę w naszym gastropubie

Organizujesz prywatny lub firmowy event? Zajmiemy się wszystkim! Nasz lokal znajduje się w ponad stuletniej kamienicy, w centrum Warszawy przy ul. Nowogrodzkiej 4. Przyjemność przebywania w nim zapewnia klimatyczny wystrój, uzyskany dzięki połączeniu zachowanych i odsłoniętych cegieł z nowoczesnym calligraffiti i oryginalnymi dodatkami. Nastrój podkreślają przyciemnione oświetlenie i odpowiednio dobrana muzyka w tle.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Niezapomniane urodziny? Wieczór panieński? A może spotkanie rodzinne w nowoczesnym stylu? Zorganizujesz u nas dowolną uroczystość, a my zadbamy o to, żeby było idealnie.

DLA BIZNESU

Imprezy firmowe, integracje, kolacje służbowe – to dla nas żaden problem. Stworzymy odpowiedni nastrój do rozmów i negocjacji. Dodatkowym atutem jest klimatyczna sala na poziomie -1 wyposażona w projektor i ekran.

Oferujemy 3 oddzielne sale (w każdej mieści się około 35 osób) i nieco mniejszą antresolę. W sali z otwartą kuchnią można obserwować pracę naszych kucharzy.

Bar znajduje się w pierwszej sali, dostępnej dla wszystkich gości. Nasi doświadczeni barmani serwują zarówno autorskie jak i klasyczne cocktaile, piwa rzemieślnicze oraz wina.

Oprócz napojów, oferujemy mięsne i wegetariańskie potrawy przygotowywane codziennie ze świeżych i sezonowych produktów. Nasi kucharze są do dyspozycji w poniedziałki do godziny 21:00, od wtorku do czwartku do godziny 22:00, a w piątki i soboty do godziny 24:00.

 

Skontaktuj

W celu uzgodnienia szczegółów oferty prosimy o kontakt pod numer telefonu +22 625 37 09 lub mail kontakt@drugiedno.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami poniżej.

Dla firm oraz zorganizowanych grup powyżej 15 osób oferujemy możliwość przygotowania spersonalizowanego menu. Zapraszamy do odkrycia Drugiego Dna, życząc dobrej zabawy.

Scroll to top