Oferta Eventowa

Zorganizuj imprezę w naszym gastropubie

Organizujesz prywatny lub firmowy event? Zajmiemy się wszystkim! Nasz lokal znajduje się w ponad stuletniej kamienicy, w centrum Warszawy przy ul. Nowogrodzkiej 4. Przyjemność przebywania w nim zapewnia klimatyczny wystrój, uzyskany dzięki połączeniu zachowanych i odsłoniętych cegieł z nowoczesnym calligraffiti i oryginalnymi dodatkami. Nastrój podkreślają przyciemnione oświetlenie i odpowiednio dobrana muzyka w tle.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Niezapomniane urodziny? Wieczór panieński? A może spotkanie rodzinne w nowoczesnym stylu? Zorganizujesz u nas dowolną uroczystość, a my zadbamy o to, żeby było idealnie.

DLA BIZNESU

Imprezy firmowe, integracje, kolacje służbowe – to dla nas żaden problem. Stworzymy odpowiedni nastrój do rozmów i negocjacji. Dodatkowym atutem jest klimatyczna sala na poziomie -1 wyposażona w projektor i ekran.

Oferujemy 3 oddzielne sale (w każdej mieści się około 35 osób) i nieco mniejszą antresolę. W sali z otwartą kuchnią można obserwować pracę naszych kucharzy.

Skontaktuj

W celu uzgodnienia szczegółów oferty prosimy o kontakt pod numer telefonu 22 114 77 84 lub mail kontakt@drugiedno.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami poniżej.

Dla firm oraz zorganizowanych grup powyżej 15 osób oferujemy możliwość przygotowania spersonalizowanego menu. Zapraszamy do odkrycia Drugiego Dna, życząc dobrej zabawy.

Scroll to top