Blog

Wszystko o piwie rzemieślniczym

Drugie Dno docenione za jedne z najlepszych skrzydełek w mieście!

Międzynarodowy portal Big 7 Travel publikuje artykuły o polecanych miejscach na całym świecie. W ostatnim artykule dziennikarze Big 7 opisali najlepsze miejsca na skrzydełka w Warszawie. A w nim docenili gastropub Drugie Dno!

Najlepsze skrzydełka w mieście

Reporterzy Big 7 Travel stwierdzili, że jakość skrzydełek w Warszawie jest na wyjątkowo wysokim poziomie. Postanowili więc, że opiszą wyłącznie najlepsze z najlepszych. Wytypowali więc 7 miejsc, które według nich spełniają najwyższe skrzydełkowe standardy. A wśród nich – pub Drugie Dno.

Skrzydełka w Drugim Dnie – „must try”

Co konkretnie ujęło Big 7 Travels?

Warsaw has no shortage of stellar craft beer bars, but with 15 local brews on tap and a tempting food menu, Drugie Dno is a must-try. Take your pick from sharing boards of their best-selling starters, but be sure to order an entire portion of the wings all to yourself. They’re cooked in a marinade of whiskey, honey and chili, served with a BBQ sauce.

Tłumacząc na język polski:

W Warszawie nie brakuje doskonałych barów z piwem rzemieślniczym, ale przy 15 kranach z lokalnymi piwami i kuszącym menu potraw, Drugie Dno jest miejscem, które koniecznie trzeba odwiedzić. Do podzielenia się wybierz jeden z zestawów przystawek, ale dla siebie obowiązkowo weź całą porcję skrzydełek. Gotuje się je w marynacie z whisky, miodem i chili, a podawane są z sosem BBQ.

Jeżeli więc szukasz jednych z najlepszych skrzydełek w mieście – już wiesz gdzie skierować swoje kroki. Zapraszamy do naszego multitapu Drugie Dno na ulicę Nowogrodzką w Warszawie!

Cały artykuł znajduje się tutaj.Scroll to top