Blog

Wszystko o piwie rzemieślniczym

Warszawski Festiwal Piwa – Bez Granic w Drugim Dnie!

Pandemia mocno dotknęła nie tylko lokale gastronomiczne, ale także festiwale. Ale w Polsce nie załamujemy rąk i ambitnie idziemy do przodu. Tak właśnie zrobił Warszawski Festiwal Piwa, który przygotował na 8 sierpnia 2020 imprezę w zupełnie nowej formule.

Warszawski Festiwal Piwa

To jedno z najważniejszych wydarzeń piwnych w naszym kraju. Na stadion Legii zjeżdżają fani piwa z całej Polski, a także z zagranicy, nawet z tak odległych miejsc jak Stany Zjednoczone czy Australia!

Warszawski Festiwal Piwa to dziesiątki najlepszych browarów, liczne wykłady i degustacje i przede wszystkim – tysiące fanów piwa. I tu właśnie pojawił się problem – jak w tak dużej grupie bezpiecznie spotkać się w pandemii.

WFP Bez Granic – w pubie Drugie Dno

Opcją jest oczywiście Internet. Dlatego najnowsza edycja, w sobotę 8 sierpnia, przenosi się do sieci. Ale to nie wszystko!

Warszawski Festiwal Piwa także będzie odbywał się w multitapach w całej Polsce! Także w Drugim Dnie. Na ten dzień szykujemy m.in. specjalne, festiwalowe piwa na kranie. A na żywo, on line będzie można obejrzeć liczne spotkania z gwiazdami piwowarstwa z Polski i USA, a także wziąć udział w degustacji i komentować ją na żywo z uczestnikami Festiwalu.

Start Festiwalu: 8 sierpnia godz. 14:00

Więcej informacji: strona www i FacebookScroll to top