O nas

Klimat stuletniej kamienicy

Drugie Dno to gastropub zlokalizowany przy ul. Nowogrodzkiej 4 w centrum Warszawy, w ponad stuletniej kamienicy. Mieściły się tu wcześniej: barek, mydlarnia, zakład kuśnierski, sklep warzywny i restauracja. Budynek przetrwał wojnę, kilkukrotny pożar i działania szabrowników, a teraz dzięki trwającej renowacji wraca do dawnej świetności. Projektując nasz pub staraliśmy się zachować dotychczasowy charakter wnętrz. Odsłonięte cegły, przyciemnione oświetlenie, surowe detale w połączeniu z nowoczesnym calligraffiti i podświetloną chłodnią w piwnicy tworzą oryginalny klimat.

Odkryj Drugie Dno

Przeszklona chłodnia to tylko jedna z niespodzianek, które czekają na naszych gości

Trzy kameralne sale plus antresola

Do dyspozycji gości są trzy sale – każda z osobnym nagłośnieniem i wygodnymi krzesłami – plus antresola z fotelami. Na parterze, w pierwszej sali z widokiem na ulicę znajduje się bar, przy którym składa się zamówienia, a w drugiej otwarta kuchnia umożliwiająca obserwację kucharzy przy pracy.

W trzeciej na poziomie piwnic jest najbardziej kameralnie, a dostęp do dodatkowych kranów w chłodni umożliwia organizację spotkań przy dowolnie wybranym piwie. Na tym poziomie znajdują się też trzy oryginalne toalety imitujące stare windy.

Rzemieślnicze piwo to nie wszystko.

Z naszych 6 kranów doświadczeni barmani leją rzemieślnicze piwa z najlepszych polskich i zagranicznych browarów. Ofertę uzupełniają: mocne alkohole, koktajlowe klasyki oraz sezonowe mieszanki w autorskim wykonaniu. Kucharze serwują ciepłe dania mięsne i wegetariańskie, idealnie dopasowane do szerokiego asortymentu alkoholi. W Drugim Dnie można również zorganizować imprezę firmową, urodziny, wieczór kawalerski i inne zamknięte spotkania.

Zobacz nasz lokal!

Drugie Dno w mediach

Recenzje kulinarne: Zomato Poland
Nowy multitap na Nowogrodzkiej: Warsaw Foodie
Piwna Mapa Warszawy: Google Maps
Multitapy, które warto odwiedzić w Warszawie: NaszeMiasto.pl
Co na kranach w Warszawie: ontap.pl
Drugie Dno otwarte: Horecanet.pl
Nowe menu w Drugie Dno: Horecanet.pl
Drugie Dno – czyli łącznik na szlaku: Polskie Minibrowary.pl
Gdzie się bawić w Warszawie: warszawa.klubowa.pl 
Drugie Dno new multitap: Warsaw Insider
Gdzie na piwo w Warszawie: eventium.io
(…) otwarcia na Nowogrodzkiej: heveabite.in

Scroll to top