Blog

Wszystko o piwie rzemieślniczym

Impreza integracyjna – idealne miejsce w centrum Warszawy

Nie ma lepszej okazji do poznania współpracowników, niż firmowa impreza integracyjna. Nawet wyskoczenie na piwo, czy wspólny lunch zdecydowanie może poprawić relacje w pracy. Nagle okazuje się, że z koleżanką z drugiego działu doskonale się rozmawia, a kolega z pokoju obok ma dokładnie taką samą pasję…

Spotkanie firmowe w centrum Warszawy

Gdzie najlepiej zorganizować imprezę integracyjną w centrum Warszawy? Jeżeli szukasz dobrego miejsca na spotkanie firmowe w Warszawie, warto wybrać się do centrum. Niezależnie od tego, gdzie mieści się siedziba Twojej firmy – tutaj każdemu jest najbliżej. Kolejnym plusem takiej lokalizacji jest dobre skomunikowanie. Nie tylko pozwoli każdemu dotrzeć na czas. Ale i bez problemu oraz bezpiecznie wrócić do domu, gdy spotkanie dobiegnie końca.

Jaki jest najlepszy adres na spotkanie firmowe w Warszawie? My polecamy ulicę Nowogrodzką. Niedaleko Alei Jerozolimskich oraz ulicy Kruczej i Nowego Światu mieści się multitap Drugie Dno. Miejsce w sam raz na imprezę firmową i spotkanie integracyjne.

Impreza integracyjna w multitapie Drugie Dno

W nowoczesnym i bardzo miejskim wnętrzu starej kamiennicy przygotowano cztery sale na 3 poziomach. Dwie główne, otwarte są na bar oraz kuchnię. Bardziej intymnie jest na poziomie piwnicy. A najciekawszy widok oferuje przytulna antresola. Możesz tu zarezerwować stolik, całą salę lub nawet całą przestrzeń lokalu.

W Drugim Dnie działa pełna kuchnia, tak więc można zamówić coś w sam raz dla grupy. Są przekąskowe sety dla 4-8 osób, zarówno mięsne, serowe jak i wegetariańskie. Bez problemu można też zjeść większy posiłek, burgera czy przekąski. Mocną stroną lokalu jest bar. 15 kranów z piwem i cydrem rzemieślniczym, do tego drinki, mocne alkohole oraz profesjonalni barmani.

Impreza integracyjna w pubie Drugie Dno – to z pewnością będzie udane spotkanie! Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy spotkane dokładnie takie, jakiego potrzebujesz.Scroll to top