Oferta dla grup i firm

Zorganizuj imprezę w naszym multitapie

Proponujemy multitap bar Drugie Dno jako miejsce imprezy firmowej. Nasz lokal znajduje się w ponad stuletniej kamienicy, w centrum Warszawy przy ul. Nowogrodzkiej 4. Przyjemność przebywania w nim zapewnia klimatyczny wystrój, uzyskany dzięki połączeniu zachowanych i odsłoniętych cegieł z nowoczesnym calligraffiti i oryginalnymi dodatkami. Nastrój podkreślają przyciemnione oświetlenie i odpowiednio dobrana muzyka w tle.
Oferujemy 3 oddzielne sale (w każdej mieści się około 35 osób) i nieco mniejszą antresolę. W sali z otwartą kuchnią można obserwować pracę naszych kucharzy. W sali na poziomie -1 znajduje się przeszklona chłodnia, do której można podłączyć 3 osobne beczki o pojemności 30 litrów. Sala ta jest również wyposażona w projektor i ekran, więc może być wykorzystana do szkoleń.
Bar z 15 kranami znajduje się w pierwszej sali, dostępnej dla wszystkich klientów. Nasi doświadczeni barmani serwują piwo rzemieślnicze z najlepszych polskich i zagranicznych browarów, dwa cydry i włoskie wino musujące, których można spróbować przed złożeniem zamówienia. Ofertę uzupełnia szeroki wybór piw w butelkach, beer cocktail, robiona na miejscu lemoniada oraz kawa i herbata.
Do piw podajemy ciepłe dania podkreślające ich smak, przygotowywane codziennie ze świeżych produktów. Mięsne i wegetariańskie menu może być skomponowane z dań dostępnych w naszej stałej karcie, ale też uzupełnione dodatkowymi potrawami, w oparciu o potrzeby gości i możliwości kuchni. Nasi kucharze są do dyspozycji w niedziele i poniedziałki do godziny 21, od wtorku do czwartku do godziny 22, a w piątki i soboty do godziny 24.

Skontaktuj się z nami

W celu uzgodnienia szczegółów oferty prosimy o kontakt pod numer telefonu +48 695 555 600 lub mail kontakt@drugiedno.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami poniżej.

Dla firm oraz zorganizowanych grup powyżej 15 osób oferujemy możliwość przygotowania spersonalizowanego menu. Zapraszamy do odkrycia Drugiego Dna, życząc dobrej zabawy.

Scroll to top